وارد کردن کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی

وارد کردن: کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث وقتی با مرد غریبه در منزل قرار داشتم شوهرم ناگهان وارد شد / بیانات زنی که به شوهرش خیانت کرد

زن 27 ساله که در پی شکایت همسرش و به اتهام داشتن ارتباط نامشروع با مرد بیگانه دستگیر شده است است درحالی که بیان می کرد اگر همسرم مرا نبخشد نمی دانم سرنوشتم به ک

بیانات زنی که به شوهرش خیانت کرد:وقتی با مرد غریبه در منزل قرار داشتم شوهرم ناگهان وارد شد

عبارات مهم : زندگی

زن 27 ساله که در پی شکایت همسرش و به اتهام داشتن ارتباط نامشروع با مرد بیگانه دستگیر شده است است درحالی که بیان می کرد اگر همسرم مرا نبخشد نمی دانم سرنوشتم به کجا خواهد رسید به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت

روزنامه خراسان نوشت:وی به کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: در یک خانواده 8 نفره به دنیا آمدم. پدرم با آن که بیسواد بود با کارگری زندگی ما را تامین می کرد تا این که 10 سال قبل با فوت پدرم زندگی مان آشفته شد. مادرم مدتی بعد از ماجرای فوت پدر، به عقد موقت مردی درآمد و زندگی تازه خود را شروع کرد.

در همین شرایط، دو خواهر دیگرم نیز از همسرانشان طلاق گرفتند و به زندگی مجردی روی آوردند. من هم که تحصیلاتم را در مقطع کاردانی تمام کرده بودم با جوانی که عاشقش شده است بودم ازدواج کردم ولی زندگی ما نیز دوامی نداشت آیا که من دوست داشتم آزاد باشم و با هرکس که می خواهم ارتباط برقرار کنم ولی همسرم جوان مغروری بود که حتی در نوع پوشش من دخالت می کرد به همین خاطر از او طلاق گرفتم تا راحت تر زندگی کنم. مدتی بعد به طور اتفاقی در یکی از مراکز خرید با جوانی به درد دل پرداختم که دچار اختلافات خانوادگی باهمسرش شده است بود و با قهر همسرش به تنهایی زندگی می کرد.

وقتی با مرد غریبه در منزل قرار داشتم شوهرم ناگهان وارد شد / بیانات زنی که به شوهرش خیانت کرد

دقایقی بعد قرار شد وحید مرا به عقد موقت خودش دربیاورد تا به این طریق زهر چشمی از همسرش بگیرد. ولی هنوز دو ماه از این ماجرا نگذشته بود که متوجه شدم باردار هستم دیگر راه بازگشت نداشتم بنابراین از وحید خواستم تا همسرش را طلاق بدهد. او هم با آن که در دو راهی قرار داشت ولی به خاطر فرزندش مجبور به طلاق همسرش شد.

وحید شوهر بسیار مطیعی بود و کاری به رفت و آمدهای من نداشت در همین روزها من با زنانی معاشرت می کردم که یا ارتباط خیابانی با مردان غریبه داشتند یا مدت کوتاهی در عقد موقت بودند. همسرم هیچ گاه به من اعتراض نمی کرد و من از همه امکانات برخوردار بودم با آن که صاحب دو فرزند دیگر نیز شده است بودم همچنان به معاشرت با این گونه دوستان ادامه می دادم. تا این که من هم به تقلید از آن ها تلاش کردم در ارتباط با مردان غریبه از آن ها اخاذی کنم. مدتی بعد در یکی از خیابان های مشهد با «نوذر» که جوانی خوش سیما بود آشنا شدم و خودم را زنی مطلقه معرفی کردم.

زن 27 ساله که در پی شکایت همسرش و به اتهام داشتن ارتباط نامشروع با مرد بیگانه دستگیر شده است است درحالی که بیان می کرد اگر همسرم مرا نبخشد نمی دانم سرنوشتم به ک

او پیشنهاد کرد که مرا به عقد موقت خودش درآورد ولی من با این بهانه که فعلا آمادگی ازدواج ندارم به عناوین متفاوت از او پول می گرفتم و جهت خودم لباس و ادکلن های گران قیمت می خریدم. این ولخرجی ها آن قدر زیاد بود که همسرم به من مشکوک شد ولی به او گفتم این پول ها را مادرم به من می دهد. مدتی بعد از این ماجرا روزی با نوذر در منزل قرار گذاشتم آیا که همسرم قرار بود به شهرستان برود و مطمئن بودم به منزل بازنمی گردد ولی ساعتی بعد ناگهان او در اتاق را گشود.

واژه های کلیدی: زندگی | مردان | ارتباط | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs