وارد کردن کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی

وارد کردن: کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث خودکشی در کنار قبر همسر

زن جوان یک ماه بعد از فوت شوهرش بر سر مزار او در بهشت زهرای پایتخت کشور عزیزمان ایران با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش آخر داد.

خودکشی در کنار قبر همسر

عبارات مهم : خودکشی

زن جوان یک ماه بعد از فوت شوهرش بر سر مزار او در بهشت زهرای پایتخت کشور عزیزمان ایران با خوردن قرص برنج به زندگی اش آخر داد.

به گزارش جام جم، ساعت 17 و 52 دقیقه جمعه یکی از مسئولان بیمارستان لقمان با کلانتری 112 ابوسعید پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک زنی 38ساله خبر داد. ماموران با حضور در آنجا و تحقیقات اولیه متوجه شدند او بر اثر مسمومیت با قرص برنج فوت کرده است.

با گزارش فوت او به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیس شروع شد تا این که به اطلاعاتی دست یافتندکه نشان می داد این زن را مردم در بهشت زهرا بر سر مزار مردی بی هوش یافته و از طریق اورژانس به بیمارستان انتقال یافته کرده اند. در ادامه تحقیقات، ماموران از طریق مدارک و گوشی گوشی این زن توانستند خانواده اش را پیدا کنند و به نگرانی ها آخر دهند.

خودکشی در کنار قبر همسر

با تحقیق از این خانواده معلوم شد شوهر او یک ماه پیش فوت کرده و زن در این مدت بارها بر سر مزار شوهرش رفته هست. روز جمعه نیز بر سر مزار او رفته بود. آنها چند بار با گوشی وی تماس گرفته اند که پاسخ نداده و آخر در تماس پلیس با آنها متوجه فوت وی شده است اند و باورشان نمی شود که او به زندگی اش آخر داده باشد.

با توجه به فوت مشکوک این زن، تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از انگیزه او از این اقدام ادامه دارد.

زن جوان یک ماه بعد از فوت شوهرش بر سر مزار او در بهشت زهرای پایتخت کشور عزیزمان ایران با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش آخر داد.

واژه های کلیدی: خودکشی | تحقیقات | خانواده | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs