وارد کردن کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی

وارد کردن: کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گزارش کامل از جلسه بررسی کابینه دوازدهم

مجلس شورای اسلامی امروز(سه‌شنبه) بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم را با صحبت رئیس‌جمهور در دفاع از این وزرا شروع کرد. 

گزارش کامل از جلسه بررسی کابینه دوازدهم

گزارش کامل از جلسه بررسی کابینه دوازدهم

عبارات مهم : همکاری

مجلس شورای اسلامی امروز(سه شنبه) بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم را با صحبت مدیر جمهور در دفاع از این وزرا شروع کرد.

به گزارش ایسنا، بعد از شروع جلسه علنی مجلس که مدیر جمهور نیز از همان ابتدا در جلسه حضور داشت، اکبر رنجبرزاده با ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه بیانات موافقان و مخالفان و زمانبندی سخنان آنان گفت: براساس قرعه کشی انجام شده است که نمایندگانی از هر سه فراکسیون امید، مستقلین ولایی و نمایندگان ولایی حضور داشتند؛ یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان، زهرا ساعی نماینده تبریز، بهروز نعمتی نماینده تهران، نبی هزار جریبی نماینده گرگان و احمد همتی نماینده سمنان به عنوان موافق کلیات کابینه حسن روحانی در دولت دوازدهم صحبت می کنند.

گزارش کامل از جلسه بررسی کابینه دوازدهم

وی افزود: همچنین محمدرضا صباغیان نماینده مهریز، حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب، محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، سیدجواد حسینی کیا نماینده سنقر و محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان در مخالفت با کلیات کابینه طی جلسه صبحگاه امروز مجلس صحبت خواهند کرد.

بعد از این رییس جمهور جهت دفاع از وزرای پیشنهادی اش به مجلس پشت تریبون قرار داده شد و ضمن تقدیر از مجلس به علت مهمان نوازی در مراسم تحلیف گفت: آزادی، آرامش، امنیت و پیشرفت برنامه های اساسی در 4 سال آینده است.

مجلس شورای اسلامی امروز(سه‌شنبه) بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم را با صحبت رئیس‌جمهور در دفاع از این وزرا شروع کرد. 

وی با اشاره به این که «مردم در انتخابات اخیر مسیر اعتدال و برنامه های مدیر جمهور منتخب را برگزیدند»، اظهار داشت: من خود را به تحقق این برنامه ها متعهد می دانم و از حقوق همه مردم چه آن هایی که به من رای دادند و چه آن ها که به دیگران رای دادند صیانت و دفاع می کنم.

روحانی تصریح کرد: نقش نمایندگان در مجلس نقش خاص و تعیین کننده است و مدیر جمهور و نمایندگان وظیفه مشترکی جهت تحقق خواست مردم دارند. این وظیفه یکسان هم در تعیین وزرا نمایان شدن می یابد و هم در فراهم کردن فضای حقوقی و قانونی جهت اقدام و عمل. کاری که امروز شروع می کنیم شروع یک همکاری 4 ساله خواهد بود و وزیرانی که از مجلس رای اعتماد می گیرند باید این اطمینان را داشته باشند که در طول مسیر خدمت خود از حمایت و همکاری مجلس برخوردار خواهند بود. همانطور که رهبری بارها تاکید فرمودند پرسشها کشور تنها با همکاری سه قوه و دیگر نهادها حل می شود.

این خبر تکمیل می شود.

گزارش کامل از جلسه بررسی کابینه دوازدهم

واژه های کلیدی: همکاری | برنامه | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs