وارد کردن کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی

وارد کردن: کرمان خراسان دستگیری پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (530)

عبارات مهم : تئاتر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

شروع میکنیم با این سلفی شاد از خواهران محمدی در کنار لاله اسکندری که این روز ها به اتفاق در حال خارجگردی و گشت و گذار در روسیه هستند. از هنگامی که دولت روسیه روادید بین کشور عزیزمان ایران و این کشور را برداشته سلفی های بیشتری با لوکیشن مسکو و سنپطرزبورگ آپلود میشوند. به گفته کارشناسان علت این تصمیم دولت روسیه، سلام هایی است که جواد خیابانی بعد از افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی خطاب به این کشور گفت و دولتمردان این کشور را در رودربایستی قرار داد تا این تصمیم را بگیرند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

ترلان پروانه دارد خود را جهت استنشاق بوی ماه مهر آماده میکند. جهت همه فرزند مدرسه ای ها آرزوی موفقیت و روزهای خوش داریم. البته باید واقع نگر بود و اعتراف کرد که هیچگاه 6 صبح پا شدن و تحمل فضای مسخره مدرسه جهت هیچ کسی خوش نبوده و نخواهد بود، ولی خب به هر حال میتوان امید داشت.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

پنجمین مراسم خوش حالی آکادمی تئاتر استاد سمندریان، با تصویری از بانو هما دِه در نخستین سال برگزاری این جشن. روح هر دو عزیز شاد باشد.

صالحیِ شماره 1 با این استوری تولد صالحی شماره 2 را تبریک گفت. احتمالاً صالحی شماره 3 هم آن را لایک کرده است (پرستو)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

حسین سلیمانی بازیگر و رفیق همگانی مردم کشور عزیزمان ایران تولد حسین ماهینی را اینگونه تبریک گفت. تبریک به این فوتبالیست خوش استیل و با اخلاق کشورمان.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

المیرا شریفی مقدم و همسر جان در کنار مادر عزیزش، به مناسبت تولد مادر جان. ماشاالله بزنیم به تخته مادر جان جوان تر از خودِ شریفی مقدم است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

دیروز مراسم خوش حالی تولد فرهاد خان آئیش هم بود. بازیگر خوش سبیل، کهنه کار و با استعداد سینما و تئاتر. تبریک به ایشان و همسر هنرمندش، مائده زن طهماسبی.

دیروز استثنائا تولد فاطمه هاشمی نبود و این پست را همینجوری به اشتراک گذاشته است.

سلفی کیهان ملکی در کنار رضا ایرانمنش و جمشید خان مشایخی در روزهایی که در بیمارستان خوابیدن بودند. طبق اخبار واصله استاد مشایخی از بیمارستان مرخص شده است اند ولی عمو رضا هنوز درگیر تخت بیمارستان هست. آرزوی سلامتی داریم جهت رضا ایرانمنش، جانباز ارزنده دفاع مقدس و بازیگر دوست داشتنی سینما و تلویزیون.

عکس هنری خفن طور مهرداد صدیقیان. سیاه سفید هم که است و این یعنی تصویر خیلی هنری هست، آنقدر هنری که جای سوزن انداختن نیست!

خواهران دوست داشتنی برومند، مرضیه زن و احترام زن در مراسم خوش حالی منتقدان تئاتر. جای خالی راضیه زن و طاهره زن در تصویر احساس میشود.

انقلاب جناب صالحی وزیر محترم ارشاد و برطرف توفیق چندین و چند فیلمی که سال ها در انتظار اکران بودند اتفاقی مثبت و خوشحال کننده جهت سینما و سینما دوستان بود. “آشغال های دوست داشتنی” محسن امیریوسفی یکی از این فیلم های برطرف توقیف شده است هست. در کنار “عصبانی نیستم” رضا درمیشیان، “خانه پدری” کیانوش عیاری و خیلی فیلم های دیگر. پست تورج اصلانی مدیر فیلمبرداری “آشغال های دوست داشتنی” به همین مناسبت.

بای بای رامبد جوان و نگار جواهریان در کنار مردم عزیز، بعد از تماشای فیلم “نگار” در پردیس کوروش.

از خداوند متعال بابت خلقت حمید گودرزی بسیار سپاسگزاریم، اگر او نبود که صبح های ما را خوش کند چکار بایستی میکردیم؟!

سلفی امیرحسن رستمی و مهران رنجبر در کنار یک وسپای خسته بعد از تمرین نمایش جدیدشان.

ویدا زن جوان هستند. بازیگر خوب سینما، تئاتر و تلویزیون. ویدا از پرورش یافتگان کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان است و نخستین بار با سریال “زمانه” حسن فتحی مطرح شد.

هومن سیدی در حال تازه کردنِ نفس خود در دانشگاه تورونتوی کانادا.

میکشی بکش، نمیکشی نکش. والا! به ما چه که بعضی ها میخواهند سریعتر بمیرند.

غوغای سیروان خسروی در یکی از کنسرت های اخیرش.

عکسی دیگر از کنسرت اخیر سیروان خسروی.

علی جان جسارت نباشد ولی افتادن فقط هنگامی ترسناک است که بخواهی روی طرف بیافتی!

سلفی مونا فرجاد در کنار مادر عزیزش. مونا جان گویا خودتان هم اخیرا آپدیت کرده اید که اینگونه ذوق زده شده است اید!

سلفی افشین زی نوری در کنار احسان خواجه امیری در یک شب خاطره انگیز و پر انرژی.

نیما فلاح و سحر ولدبیگی کماکان در کیش هستند و مشغول ساخت یک فیلم سنمایی به نام “جزیره گنج” می باشند. ارشا اقدسی هم به این پروژه اضافه شده است است.

عکس یادگاری بهنوش بختیاری در کنار استاد الهه قمشه ای در یک جایی. استاد قمشه ای در این دیدار از علیتِ تاثیر اینترنت بر فیزیک کوانتوم و تاثیر متقابل آن بر ظاهر و به تبع آن روح و روان آدمی که بر گرفته از ادبیات معاصر شرق اروپاست و همین علت جنگ های داخلی و افت کیفیت لیگ فوتبال این کشورها شده، سخن گفت.

محسن جان الآن دقیقا شما این سلفی را در کجا گرفته ای؟ مونیخ؟ گوتنبرگ؟ استکهم؟ آمستردام؟ فرانکفورت؟ شیب؟ بام؟

عکس یادگاری بهاره افشاری در کنار هوادارانش در بندر ترکمن. خود بهاره اصالتاً اهل شاهرود است.

سلفی الیکا عبدالرزاقی و برادر عزیزش در حال شمالگردی.

آزاده زن زارعی هستند، در حاشیه افتتاحیه یک رستوران.

نمایش “اعتراف” شهاب حسینی در سکوت خبری به آخرین اجرای خود رسید و پرونده یکی از تئاتر های خوب سال 1396 هم بسته شد. صالح میرزاآقایی و پسر عزیزش در کنار استاد علی نصیریان، بعد از آخرین اجرا.

آقا رشید هم اخیراً حسابی اینستاگرام باز شده است و هر چه تصویر در گذشته با سایر صورت ها انداخته، یکی یکی دارد رو میکند.

خاله شادونه بعد از اتمام کارش در یک توالت عمومی این سلفی را گرفته و حسابی هم از این اماکن انتقاد کرده هست. یک روز که حسابی و با آژیرِ قرمز به چنین مکانی نیاز داشت و هیچ توالتی در دسترس نبود میفهمد که معیار های مهمتری از تمیز بودن و بهداشتی بودن هم وجود دارد، معیار هایی مثل “وجود داشتن”! آن وقت که فقط دنبال یک مکان درب دار با یک پارچ آب بود.

شقایق فراهانی، نسرین مقانلو، شهرزاد کمالزاده و دوستشان در حرم مطهر امام علی (ع) در نجف اشرف.

تینا جان جسارتاً آیا تمامی حریف های تمرینی ات پسر هستند؟! واقعاً زن بوکسور در آن حوالی پیدا نمیشود؟!

سلفی بهداد سلیمی و همسر جان در کنار مهدی جهانی بعد از تماشای کنسرت وی.

مریم خدارحمی از نگاه دوست عزیزش که به تازگی دوربین حرفه ای خریده است.

با این سلفیِ خمارطور از خاطره اسدی مطلب امروز را به آخر میبریم، با آرزوی روزهایی خوش جهت همه شما عزیزان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تئاتر | سینما | بازیگر | بازیگری | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (530)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs